Декоративні меблі для вуличної торгівлі

Декоративні меблі для вуличної торгівлі.

Представляємо наш новий сміливий проект декоративного візка, який також виконує функцію торгової вітрини. Натхненням послужила народна творчість, а саме Самчиківський розпис, локальний розпис Хмельниччини.

Основна тематика цього розпису – це рослинні мотиви в різних інтерпретаціях. Кожен орнамент мав свою назву, за якою його одразу можна було розпізнати. Барвінок, соняшники, троянда, колоски, маки, дзвіночки, ягідки, нирки, калина, гілочки, листочки найчастіше зустрічаються у роботах художників. На малюнках квіти зі знайомих та звичних раптом стають казковими, фантастичними рослинами, набувають неперевершеного українського колориту.

У бренд-буку ТМ Фермачі є головний герой – корівка, яку з любов’ю намалював майстер.

Віз виконаний з металевого профілю 20*20 мм, пофарбованого порошковою фарбою в колір RAL замовника.

Таку декоративну меблеву конструкцію можна використовувати і на вулиці, і в торговому залі, просто закотивши її до приміщення. Ящики для викладки з деревини розташовані під нахилом, для кращого огляду продукції. Виріб обшитий фанерою 18 мм – досить вологостійким матеріалом. Така характеристика досягається за рахунок проклеювання деревинних шарів малорозчинним клейовим складом.

https://www.dopomogadruziv.kiev.ua/ru/project/dekorativnaya-telega-dlya-torgovli-na-ulicze/

ПОСТАВЬТЕ НАМ ЗАДАЧУ

Наші телефони