Випалення деревини – стильний декор

Випалення деревини – стильний декор.

Випалення деревини – це сучасний і стильний декор, який повною мірою виявляє текстуру (природний малюнок волокон).

Такий метод використовується для створення ефекту дерева обгорілого, поверхню якого рівномірно обробляють вогнем на глибину 2-3 мм. У нашому випадку – ми обробляємо газовим пальником. Таке обпалення називають поверхневим.

Коли згоряють м’які волокна – утворюються западинки, а жорсткі волокна стають більш рельєфними. Тоді й проявляється характерний малюнок і текстура деревини.

Але ця техноголія не тільки змінює вигляд деревини, а й покращує характеристики міцності. Чому? Загальний обсяг дерева зменшується, а смола, що розплавилася, закупорює смоляні канали. Це дозволяє збільшити міцність матеріалу. Так само дерево стає більш стійким до гниття.

Виділяють основні технічні вимоги до деревини, яку необхідно обпалити: це, в першу чергу, вологість – 13-15 %, відсутність покриття – олія чи лак може спалахнути.

Які вироби частіше замовляють? У розрізі торгівлі і торгівельних конструкцій – це насамперед ящики. Їх головні переваги – немаркість, зносостійкість та презентабельний вигляд. Також користуються попитом елементи декорування касових зон.

https://www.dopomogadruziv.kiev.ua/project/223452/

Для домашнього використання найчастіше запитують стільниці для столів в стилі лофт, полички для стелажів та фасадні елементи.

Також такий декор добре виглядає і має високу зносостійкість в торгівельній індустрії. Елементи з обпаленої деревини добре експлуатуються через вище зазаначені властивості. Для рітейлу ми рекомендуємо обов’язково покривати таку деревину лаком або маслом.

ПОСТАВЬТЕ НАМ ЗАДАЧУ

Наші телефони