Слеби з горіху

Вироби зі слебів- дуже популярні у наших Замовників.

Частіше іх використовують у вигляді столів, поличок. В нашому останньому випадку- це стіл – консоль висотою 900 мм.

https://www.dopomogadruziv.kiev.ua/project/stil-konsol-zi-slebu-goriha/

Стіл виготовлений на замовлення із слебу горіха товщиною 45 мм. Довжина стільниці 1300 мм, ширина 400 мм.

Слеб був вибраний індивідуально, деякі тріщини залиті чорною епоксидною смолою. Ніжки виконані із металевого профілю 60*30 мм, пофарбованого чорною порошковою фарбою. Покриття деревини – прозоре масло-віск декілька шарів. Покриття поліроване.

Деревина волоського горіха є тонковолокнистою та міцною на вигин, але не еластичною. Вона досить стійка до впливу вологи, добре обробляється, полірується та фарбується. Вироби з волоського горіха  є цікавими та різноманітними за рахунок добре помітних, звивистих річних шарів, великих перерізаних судин та нерівномірного фарбування ядра.

Колір деревини може бути досить різним, тому що він залежить від місця зростання дерева, і особливо – від властивостей грунту і клімату. Як правило, коричнево-сіра темна деревина ядра пофарбована нерівномірно і має темніші плями та смуги. Така тектура дуже гарно проявляє себе після обробки.

Замовити такий стіл можна за телефонами 067 402 401 2, 067 29 55555.

Терміни виготовлення данних виробів можуть коливатися від 2  до 3 тижнів, це пов’язане із необхідністю заливки епоксидною смолою, а саме наявністю великих тріщин.

 

ПОСТАВЬТЕ НАМ ЗАДАЧУ

Наші телефони