Про наше виробництво, переваги і послуги.

Наша головна перевага і гордість – це власне виробництво повного циклу.

Ми на ринку з 2012 року. 9 років роботи в наших реаліях – це великий досвід стабільного розвитку.

Які переваги ми маємо для Вас?

  • Власне деревообробне виробництво. Працюємо із сосновим щитом, ясеневим і дубовим. Також створюємо вироби зі спилів масиву та слебів, при необхідності – із епоксидною смолою.
  • Види послуг, які ми пропонуємо: порізка, шліфування, фрезерування кромок, будь-яке криволінійне фрезерування, свердління, збірка виробів.
  • Види покриття: акрилове просочення, фарба, лак, масло віск.

Чому ми надаємо перевагу масло-восковому просоченню для деревини?

Крім високої зносостійкості та вологостійкості, які вкрай важливі в професійному використанні (барні та кавові стійки), очевидним плюсом є можливість навіть часткової реставрації покриття, а це значить, що елемент нікуди не потрібно везти, роботи здійснюються на місці замовника. Також ми маємо досить широкий вибір тонованого масло-воску із пофарбованими зразками на сосні та ясені. Це важливо, бо фарба на різних типах  деревини проявляється по-різному.

  • Кваліфікований персонал на виробництві та в командах монтажу. Ми виїжджаємо на монтажі по всій Україні. За всі роки роботи ми були в кожному обласному центрі.

Креативний відділ проектування накреслить ваш об’єкт. Ви отримаєте повну візуалізацію вашого магазину, ми зробимо це саме для вашого приміщення і саме з вашими меблями у програмі PRO100.

  • Маємо цех з пошиву м’яких, безкаркасних меблів.
  • Лазерне гравірування. Лазерна різка https://www.dopomogadruziv.kiev.ua/lazerne-graviruvannya/
  • За всі роки вироблено більше 40 погонних кілометрів меблів.

 

Звертайтеся до професіоналів!

ПОСТАВЬТЕ НАМ ЗАДАЧУ

Наші телефони